Samsung Tv Tamiri

Samsung TV’ leriniz başta olmak üzere her türlü ve her marka televizyonlarınız, Samsung TV Tamiri tarafından tamir edilir. Televizyon tamirleriniz firmamız tarafından garanti kapsamında tamir edilir. Televizyonunuzun garanti süresi bitmiş olsa da ya da televizyonunuzun tamiri garanti koşullarını kapsamıyor olsa da Samsung Tv Tamiri kendi parça ve işçilik garanti sürecini başlatarak arızalı ürünlerinizi tamir eder.

Tamir süremiz siz değerli müşterilerimize, daha hızlı ve pratik çözümler sunabilmek amacıyla minimum seviyede tutulmuştur. Yani anında tamir ve yerinde tamir seçeneklerimiz ile kaliteli hizmet ve anlayışı; hızlı, pratik bir şekilde sunmaktayız. Tamirat süresi boyunca anında tamir özelliğimiz firmamızın deneyimli ve uzman kadrosu tarafından yapılır. Anında tamirde arızalanan televizyonunuzun anında arıza tespiti yapılarak, sorunun çözüme kavuşması için her türlü imkândan yararlanılır. Samsung TV Tamiri sırasında donanımsal arızalarda kullanılan yedek parça ürünlerimiz tamamen orijinaldir. Ayrıca sertifikalı ve güvenilir yedek parçalar kullanılmaktadır. Yerinde tamir seçeneğimiz ile de arızalanan televizyonlarınız bulunduğu yerde kısa sürede tamir edilir. Böylece TV’ leriniz dışarıya çıkmadığı gibi hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf sağlamış olursunuz.

Samsung TV Tamiri, İstanbul’un tüm ilçelerinde sizlere en yakın olan yetkili servislerimiz aracılığıyla verilen bir hizmettir. Sizler de arızalanan televizyonunuzun Samsung Tv Tamiri ile bakım ve onarım işlerini yapmak isterseniz lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

 

Samsung Tv Tamiri