Samsung Teknik Servis

Samsung tüm teknolojik ürünlerin üretici firmalarından ayrı tutulması gereken bir kuruluştur. Çünkü her zaman üretmiş olduğu teknolojik ürünlerde mükemmeli yakalayana kadar çalışmakta ve kendinden emin olmadan hiçbir ürünü piyasaya sürmemektedir. Bu sebepten insanlar tarafından gözü kapalı tercih edilen bir markadır. Samsung’un bir diğer özelliği ise satış sonrası müşterisine sunmuş olduğu teknik destek işlemleridir.

Samsung Teknik Servisi olarak bizler siz değerli Samsung marka teknolojik ürün kullanıcılarına teknik destek işlemleri sunmaktayız. İstanbul’ un tüm ilçelerinde bulunan geniş servis ağımız siz değerli müşterilerimize anında ve eşsiz bir teknik destek sunmaktadır. Yeni aldığınız Samsung marka tüm teknolojik ürünlerinizin garanti kapsamından çıkmaması için başlangıç işlemlerinin yetkili bir firma tarafından yapılması gerekmektedir. Bu başlangıç işlemleri; cihazınızın kutusundan çıkarılması, donanımlarının tam olduğunun görülmesi, fiziki kontrolünün yapılması, kurulumunun yapılması ve kullanıma hazır hale getirilmesi işlemleridir. Bu işlemler yetkili bir servis tarafından yapılıp garanti belgesi imzalanır. Yetkili servisin yapmaması durumunda ise Samsung marka teknolojik cihazınız garanti kapsamının dışında kalır. Böyle bir sıkıntı yaşamamak için Samsung marka teknolojik cihazınızı aldıktan sonra yapmanız gereken ilk iş yetkili bir servisi aramak olmalıdır.

Samsung Teknik Servis firmamız ile çalışmak isterseniz bizden yardım isteyebilirsiniz. Samsung Teknik Servisi firmamız ile çalışmak için yapmanız gereken tek şey internet sitemizin iletişim bölümünden yaralanarak adres bilgilerimizi ve telefon numaralarımızı bularak bize ulaşmaktır.

 

Samsung Özel Tamir Servisi